MÖBLER / Trädgård / Trädgårdssoffa 14797445
nr 1479 7445
Trädgårdssoffa
gjutjärn. Längd: 127
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:54:26
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr